Aarian osaavat ammatilaiset palveluksessasi

Varaa aika netissä
24/7

Varaa aika puhelimitse
08 534 8100

Erikoishammaslääkärit

Anna-Maria Pöyliö

Erikoishammaslääkäri

Erikoisala: Paikkaus- ja juurihoito

anna-maria.poylio@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Virpi Harila

Erikoishammaslääkäri, HLT, dosentti

Erikoisala: Oikomishoito

virpi.harila@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Petri Iso-Kungas

Erikoishammaslääkäri

Erikoisala: Suu- ja leukakirurgia

petri.iso-kungas@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Timo Kolmonen

Erikoishammaslääkäri

Erikoisala: Protetiikka ja purentafysiologia

timo.kolmonen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Meeri Ojala

Erikoishammaslääkäri

Erikoisala: Iensairaudet

meeri.ojala@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Matti Peltola

Suukirurgi

matti.peltola@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Hammaslääkärit

Juha Alatalo

Hammaslääkäri

juha.alatalo@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Jani Aro

Hammaslääkäri, FT

jani.aro@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Heidi Harinen

Hammaslääkäri

heidi.harinen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Huom! Viittomakielen käyttömahdollisuus

Terhi Kortelainen

Hammaslääkäri

terhi.kortelainen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Anniina Launonen

Hammaslääkäri

anniina.launonen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Kaisa Leinonen

Hammaslääkäri

kaisa.leinonen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Irene Rytkönen

Hammaslääkäri, HLL

irene.rytkonen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Tanja Röytiö

Hammaslääkäri

tanja.roytio@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Vappu Sieppi

Hammaslääkäri

vappu.sieppi@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Liene Svolaka

Hammaslääkäri

liene.svolaka@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Suuhygienistit

Reeta Lepojärvi

Suuhygienisti

reeta.lepojarvi@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Henna Lind

Suuhygienisti

henna.lind@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Eeva-Maria Savolainen

Suuhygienisti

eeva-maria.savolainen@hammas-aaria.fi

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Nukutus

Anestesialääkäri

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä:

Anestesiahoitaja

Palvelen teitä myös seuraavilla kielillä: